(( شرکت پخش سراسری مهبان دارو ))


شرکت پخش مهبان دارو در تاریخ 1387/06/27 طی شماره 332474 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است و از فروردین سال 1389 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت در ابتدای امر با توزیع در استان تهران آغاز به فعالیت نموده و هم اکنون دارای پوشش استانی به کلیه استان های کشور از طریق 13 شعبه و نمایندگی های استانی و همچنین پوشش استان ها از طریق شعب استانهای همجوار می باشد.

شرکت پخش مهبان دارو به عنوان یکی از شرکتهای خصوصی،  فروش و توزیع سراسری دارو در ایران بوده و ماموریت خود را بر اساس توزیع و فروش اقلام داروئی، مکمل های غذائی، محصولات آرایشی و بهداشتی به بیمارستان ها، داروخانه ها، مراکز درمانی و سایر مشتریان مورد تائید مراجع ذیصلاح، با کیفیت مطلوب و براساس قوانین ملی و استاندارد بین المللی و با شعار سازمانی " پخش سراسری مهبان دارو، پیام آور بهداشت و سلامت جامعه "بنا نهاده است.

مدیریت شرکت خود و تمامی کارکنان را متعهد به پیشبرد اهداف کیفی حاصل از راهبردهای زیر به منظور برآورده سازی الزامات و خواسته های این استاندارد می داند:

1- تلاش مستمر به منظور کسب رضایت مشتریان از طریق بهبود مداوم کیفیت فعالیت ها و خدمات سازمان در توزیع و تحویل محصولات در کشور، توسعه سیستم های بازخورد و رضایت سنجی مشتریان.

2- اتکاء به سرمایه انسانی متعهد، متخصص، کارآمد و پیشینه ای شکوهمند، جهت دسترسی آسان، سالم و سریع مشتریان و بیماران به خدمات نوین توزیعی و دارویی با  بکارگیری دانش و فناوری روز و بهره مندی از ناوگان حمل و نقل مجهز.

این شرکت دارای مجوز توزیع فرآورده های یخچالی (زنجیره سرد) وبا همکاری با بیش از 50 شرکت تامین کننده و اخذ درخواست از مشتریان توسط نمایندگان شرکت بصورت حضوری با تبلت و همچنین ارسال اقلام درخواستی در کمتر از 24 ساعت مشتری مداری را در سرلوحه کار خود قرار نموده است.

 

 


شعبه های شرکت پخش مهبان دارو را در یک نقشه بزرگتر ببینید

بازدید: 22691
سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها


پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی در شرکت مهبان دارو
حضور وزیر محترم بهداشت در شرکت مهبان دارو

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


آمار سایت