صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 >
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
محققان دریافتند، ویتامین D می‌تواند خطر سرماخوردگی، آنفلوآنزا و دیگر عفونت‌های حاد تنفسی را کاهش دهد
بازدید: 129


شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
مدیرکل دفترطب سنتی ایرانی-اسلامی وزارت بهداشت:
مدیرکل دفتر طب سنتی ایرانی - اسلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دسترسی مطمئن و آسان مردم به داروهای گیاهی و سنتی، فرآوردهای های طبیعی و گیاهان دارویی با استانداردهای لازم باید فراهم شود.
بازدید: 42


شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
دبیر انجمن بیهوشی:
دبیر علمی کنگره بین المللی اِرَس eras(ریکاوری بعد از عمل جراحی)با بیان این که در حال حاضر بهترین و معتبرترین داروهای بیهوشی جهان در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت:هم اکنون هیچ داروی بیهوشی چینی و بی‌کیفیت در کشور وجود ندارد.
بازدید: 116


شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
محققان دانشگاه سیدنی استرالیا دریافتند مسکن‌های متداول مانند ایبوبروفن در درمان کمردرد تاثیر چندانی ندارند.
بازدید: 125


شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
مدیر کل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت
مدیر کل دفتر طب سنتی، ایرانی- اسلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: براساس تبصره ماده 86 برنامه ششم توسعه، سازمان غذا و دارو مکلف به افزودن داروهای گیاهی، سنتی و فرآورده های طبیعی به فهرست دارویی کشور شده است.
بازدید: 122


جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
محققان دانشگاه سیدنی استرالیا دریافتند مسکن‌های متداول مانند ایبوبروفن در درمان کمردرد تاثیر چندانی ندارند.
بازدید: 146


جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
درد مفاصل از شایع ترین بیماری ها در فصل زمستان است که می توان با انجام اقدامات ساده مانند پیروی از یک رژیم غذایی سالم، ورزش منظم و دوش با آب گرم از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.
بازدید: 60


جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
متخصص قلب و عروق و فلوشیپ:
متخصص قلب و عروق و فلوشیپ الکتروفیزیولوژی قلب با بیان اینکه 2 تا 3 درصد فیبریلاسیون دهلیزی(ضربان‌ نامنظم‌ قلب) در اثر اختلال عملکرد غده تیروئید رخ می دهد، افزود: ارتباط بسیار زیادی بین اختلال عملکرد تیروئید و بیماری های قلبی عروقی از دوران جنینی وجود دارد.
بازدید: 104


جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵
رییس سومین همایش بین المللی ایمونولوژی، آسم و آلرژی، آلودگی هوا را عامل اصلی شیوع آسم اعلام کرد و گفت: براساس آخرین پژوهش انجام شده، شیوع این بیماری در کشور حدود 12 درصد است.
بازدید: 134


جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و معاون آموزشی بیمارستان سوانح سوختگی مطهری قرار گرفتن در معرض نور خورشید، مصرف سیگار و قلیان را از مهمترین علل ابتلا به سرطان های ناحیه صورت عنوان کرد.
بازدید: 88


سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها
گروه کالاها
آمار سایت