توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

لابراتوار داروسازی پورسينا در سال 1338 تاسيس گرديد . اين مجموعه که بنای اوليه آن در تهران برپا شد، فعاليت خود را در ابتدا با توليد 10 نوع دارو آغاز نمود.پس از مدتی، اين لابراتوار به منطقه صنعتی فعلی واقع در جاده مخصوص تهران کرج منتقل گرديد و مدتی بعد همراستا با توسعه صنعت داروسازی در کشور، تهيه فرآورده های آرايشی و بهداشتی را به جمع توليدات خود اضافه نمود.
اين شرکت از سال 1371به بعد توليد داروهای گياهی استاندارد را به محصولات دارويی خود افزود، به طوري که در حال حاضر70 قلم داروی شيميايی و10 قلم داروی گياهی را توليد می نمايد.
در حال حاضر لابراتوار داروسازی پورسينا با در اختيار داشتن 10 دکتر داروساز به علاوه کادر مجرب فنی، دستگاههای پيشرفته تحقيقاتی، آزمايشگاهها، ماشين آلات مدرن و فضای گسترده توليد به عنوان يکی از پيشگامان صنعت داروسازی کشور در حال فعاليت بوده و با تلاش بی وقفه در حال گسترش همه جانبه تحقيقات خود جهت توليد داروهای جديد شيميايی و گياهی ديگری است که در آينده نزديک به سيستم دارويی کشور عرضه خواهند شد.
پورسينا برای پيشرفت در زمينه صنعت داروسازی و تحقيقات دارويی و کلينيکی، علاوه بر به کارگيری امکانات و ظرفيتهاي فني و تخصصي خود، ارتباط نزديکی را با مراکز دانشگاهی، تحقيقاتی و متخصصين صنعت داروسازی برقرار نموده و تاکنون بيشتر از 20 طرح تحقيقاتی و کلينيکی را مورد حمايت خود قرار داده است.

  برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .

 

   
نام گروه: شرکت پورسینا
بازدید:  2682
عضویت در خبرنامه
لطفا برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

ایمیل :

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

شرکت مهندسی پردازش تام کار

آمار سایت
گروه کالاها
آیا میدانید؟
آیا میدانید که :
استویا Stevia  یک شیرین کننده خوراکی است که از برگ های گیاه Stevia rebaudiana گرفته میشود.این شیرین کننده 300 بار از قند معمولی شیرین تر میباشد.بدلیل اینکه این ماده میزان قند خون را بالا نمیبرد براحتی توسط افراد دیابتی قابل مصرف است.
بعلاوه در مطالعه ای که در سال 2009 صورت گرفته مشخص شده است که این ماده خواص ضد فشار خونی،ضد توموری و ضد اسهال را نیز دارا میباشد.
گرچه در سال 2006 مطالعه سازمان جهانی بهداشت(WHO) نشان دهنده این مطلب بود که مصرف این ماده عوارض جانبی خاصی بدنبال ندارد ولی این موضوع از سوی سازمان غذا و دارو آمریکا(FDA) مورد تایید قطعی نمیباشد.
این گیاه بومی آمریکای جنوبی بوده و چند سالی است که در شهرهای شمالی ایران نیز کشت میشود.
 
بخش علمی     
دکتر داریوش خداوردی

 

عناوین برگزیده خبرها
    
اخبار سازمان غذا و دارو