توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

شركت داروسازي مداوا در سال 1352 با نام شركت داروسازي آوا به ثبت رسيد. در سال 1366 نام شركت به داروسازي مداوا تغيير و درسال 1369 شروع به بهره برداري نموده است.اين شركت توليد كننده اشكال جامد دارويي شامل كپسول، قرص و پودر مي باشد. دفتر مركزي شركت مداوا در تهران است.كارخانه مداوا در هشتگرد و با توجه به آخرين استانداردها و تكنولوژي هاي روز بنا شده است . در حال حاضر اين شركت 40 دارو روي خط توليد دارد.در مورد برخي از داروها اين شركت تنها توليد كننده آن دارو در سطح كشور مي باشد.مواد اوليه داروها از بهترين انواع آن خريداري شده و آزمايشگاههاي بررسي كيفيت همواره بر كيفيت داروهاي توليدي نظارت دقيق دارند چنانكه اثر بخشي دارو با نمونه مرجع برابري دارد.

  برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .

 

   
نام گروه: شركت داروسازي مداوا
بازدید:  1829

دسته دارويي : تعويض كننده يون در هيپر كالمي

 

موارد مصرف : درمان هيپر كالمي

 

مداوا تنها شركت توليد كننده داخلي اين دارو در ايران مي باشد. نكته مهم در مورد اين دارو مسئله ميزان مصرف و باالتبع ميزان توليد آن در ايران مي باشد . در كشور فرانسه با توليد 60 تن از اين دارو سالانه بسياري از موارد بيماريهاي كليوي قبل از رسيدن به مرحله دياليز و بدون نياز به آن درمان مي شوند . در ايران قابليت توليد دارو حتي فقط توسط اين شركت در حد بر آوردن نياز هاي داخلي مي باشد ولي به سبب مورد توجه واقع نشدن توسط مراكز درماني توليد فعلي دارو بسيار پايين است.

 

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

آمار سایت
گروه کالاها
آیا میدانید؟
ویتامین ث             
        

مصرف روزانه 2 تا 3 گرم ویتامین ث ، موجب ماندگاری بیشتر استامینوفن در بدن و احتمالا کاهش نیاز به دوز فعلی استامینوفن و در نتیجه کاهش عوارض جانبی آن میگردد.

ایزوترتینوئین(روآگوتان)                                                              

هنگام استفاده از این دارو به سوابق روانپزشکی خود توجه کنید.

این دارو پتانسیل تغییرات خلق و خو ، القای سایکوز و دپرشن را در مصرف کنندگان آن بویژه در بیماری ها، دارد.

ایزوترتینوئین دارویی است که می بایست در درمان آکنه ندولی شدید مقاوم به درمان مورد استفاده قرار گیرد.

 

بخش علمی     

   خانم دکترسلیمانی 

 

عناوین برگزیده خبرها