توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

شركت داروسازي مداوا در سال 1352 با نام شركت داروسازي آوا به ثبت رسيد. در سال 1366 نام شركت به داروسازي مداوا تغيير و درسال 1369 شروع به بهره برداري نموده است.اين شركت توليد كننده اشكال جامد دارويي شامل كپسول، قرص و پودر مي باشد. دفتر مركزي شركت مداوا در تهران است.كارخانه مداوا در هشتگرد و با توجه به آخرين استانداردها و تكنولوژي هاي روز بنا شده است . در حال حاضر اين شركت 40 دارو روي خط توليد دارد.در مورد برخي از داروها اين شركت تنها توليد كننده آن دارو در سطح كشور مي باشد.مواد اوليه داروها از بهترين انواع آن خريداري شده و آزمايشگاههاي بررسي كيفيت همواره بر كيفيت داروهاي توليدي نظارت دقيق دارند چنانكه اثر بخشي دارو با نمونه مرجع برابري دارد.

  برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .

 

   
نام گروه: شركت داروسازي مداوا
بازدید:  2377

دسته دارويي : تعويض كننده يون در هيپر كالمي

 

موارد مصرف : درمان هيپر كالمي

 

مداوا تنها شركت توليد كننده داخلي اين دارو در ايران مي باشد. نكته مهم در مورد اين دارو مسئله ميزان مصرف و باالتبع ميزان توليد آن در ايران مي باشد . در كشور فرانسه با توليد 60 تن از اين دارو سالانه بسياري از موارد بيماريهاي كليوي قبل از رسيدن به مرحله دياليز و بدون نياز به آن درمان مي شوند . در ايران قابليت توليد دارو حتي فقط توسط اين شركت در حد بر آوردن نياز هاي داخلي مي باشد ولي به سبب مورد توجه واقع نشدن توسط مراكز درماني توليد فعلي دارو بسيار پايين است.

 

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
بازدید وزیر بهداشت تایلند از شرکت داروسازی رها
بازدید وزیر بهداشت تایلند از شرکت داروسازی رها

سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
رونمايي از 2 داروي جديد در اصفهان با حضور وزير بهداشت
رونمايي از 2 داروي جديد در اصفهان با حضور وزير بهداشتشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶

کبد ازآلودگی هوا درامان نیست

آمار سایت