توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

شركت كيش ويتامينز كلاب و نوتريشن ، نماينده انحصاري مكمل هاي غذايي شركت Nature's Gifts آمريكا در كشور ايران است . اين شركت از حدود سال 1384 شمسي در ايران فعاليت خود را در زمينه واردات و ارائه اين محصولات آغاز نموده و با توجه به استقبال مصرف كنندگان ، متخصصين و پزشكان از اين محصول ، اقدام به تكميل سبد محصولات وارداتي خود نموده است .

اين شركت در حال حاضر ، محصولات متنوعي را از اين برند معتبر كشور آمريكا ، در سبد وارداتي خود به هموطنان گرامي ارائه مي دهد .
از موارد متمايز شدن اين محصولات از ساير موارد مشابه در بازار مي توان به موارد زير اشاره نمود :
* عملكرد اختصاصي تر در زمينه هاي مختلف ، از جمله در زمينه سندرم پيش قاعدگي خانمهاي جوان ، سندرم پيش يائسگي خانمها مسن ، مشكلات جنسي آقايان
* هر محصول از محصولات شركت نيچرزگيفتز ، حاوي تركيباتي است كه براي دريافت آنها مي بايست حداقل 3-2 نوع قرص از برندهاي ديگر مصرف نمود . در ضمن قابل ذكر است فرمول هاي اين شركت به نحوي بررسي و تهيه شده اند كه حداكثر ميزان اثردهي را براي مصرف كنندگان به ارمغان خواهند آورد .
* انجام آزمايشات باليني متعدد در مراكز معتبر دانشگاهي خارج و داخل كشور ، از ديگر مزاياي محصولات اين شركت مي باشد كه به جرات مي توان گفت ،‌محصولات اين شركت تاحدود زيادي از همقطاران ( مكمل هاي غذايي ) ديگر پيشي گرفته ، و راه خود را از ديگران جدا نموده است .

برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .
 

 

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

آمار سایت