توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید

شركت لابراتوار داروسازی مينا با سابقه ای بيش از نيم قرن دارای تجربيات ارزشمند علمی در زمينه توليد محصولات دارويی ، بهداشتی و آرايشی می باشد .

اين شركت با بهره گيری از آخرين دستاوردهای علم داروسازی در دنيا با همكاری كادری متخصص و ورزيده توانسته است محصولات خود را با تنوع بسيار و بهترين كيفيت به بازار عرضه نمايد .

جناب آقای دكتر احمد پاكروان مؤسس لابراتوار مينا كه از اساتيد رشته داروسازی دانشگاه تهران بوده اند با بهره گيری از تجربيات برجسته ، ضمن بسط و توسعه اين رشته محصولات توليدی اين شركت را از آخرين متد پيشرفته دنيا غنی نگه داشته اند .

مديران و كاركنان لابراتوار مينا با وجود مشكلات عديده ای كه ساليان دراز فرا روی اين شركت بوده است مفتخرند كه نه تنها توانسته اند در توليد كالاهای دارويی و بهداشتی مورد نياز جامعه بلكه در صدور آن نيز به كشورهای خارجی كارنامه درخشانی داشته باشند . در خاتمه آرزومنديم با تائيدات الهی در ادامه مساعی و فعاليت ها ، بيش از پيش موفق گرديم.

برای دیدن لیست قیمت محصولات به این لینک مراجعه کنید .

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

عناوین برگزیده خبرها


پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
افتتاح خط جدید تولید داروهای انسانی در شرکت مهبان دارو
حضور وزیر محترم بهداشت در شرکت مهبان دارو

شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷

پوکی استخوان


آمار سایت