توضیحات و داروهای این صفحه فقط مربوط به یکی از تامین کنندگان میباشد برای دیدن کلیه تامین کنندگان به قسمت تامین کنندگان مراجعه نمایید.

شرکت ” نو تک فار ” یک شرکت دانش بنیان در زمینه فرمولاسیون و تولید داروهای گیاهی مستقر در پارک علم و فنآوری دانشگاه تهران می باشد .

اعضای گروه علمی ، تحقیق و توسعه و مسئول فنی و مدیران شرکت در حال حاضر جمعا چند دکتر دارو ساز ، پزشک و کارشناس ارشد شیمی با سابقه کار طولانی در زمینه گیاهان دارویی ، درمان ، داروسازی گیاهی و فرمولاسیون انواع دارو ها می باشند . در مجموع کادر تخصصی شرکت دارای قابلیت و تجربه مناسبی در زمینه فرمولاسیون و تولید صنعتی داروهای گیاهی می باشد .

شرکت ” نو تک فار” تا کنون جهت چهار داروی خود به نام های شربت رکولیک و پماد رکوبیزول و شربت کالیک و پماد بیزالن پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان دریافت داشته است.

تولید صنعتی این چهار دارو انجام و در داروخانه های سراسر کشور در دسترس می باشد.

از اهداف اصلی شرکت ” نو تک فار ” طراحی و توسعه فرمولاسیون های مختلف در زمینه داروهای گیاهی می باشد و به همین دلیل گروه تحقیق و توسعه شرکت( R&D ‌‌‌‌‌) در این زمینه فعال بوده و محور اصلی فعالیت های علمی شرکت را تشکیل می دهد .

ساخت داروهای شرکت ” نو تک فار ” با همکاری کارخانجات معظم داروپخش و در خط تولیدآن توسط کادر تخصصی شرکت ” نو تک فار ” صورت می پذیرد .

سامانه جستجوی دارو

سایتهای دیگر

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

 

 

آمار سایت